El. parduotuvių kūrimas ir priežiūra

Mūsų specializacija - elektroninės paruotuvės veikiančios OpenCart ir PrestaShop pagrindu, tačiau jeigu turite įdomų projektą, visada galite paklausti ar mes galėtume jį realizuoti.

Mes teikiame elektroninių parduotuvių kūrimo bei jų nuolatinės priežiūros paslaugas. Programuojame nestandartinį funkcionalumą pagal kliento poreikius, kuriame modulius, parduotuvės dizaino šablonus, optimizuojame ir kt.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kuriame elektronines paruotuves OpenCart ir PrestaShop pagrindu atsižvelgiant į užsakovo poreikius ir biudžetą. Naudojame praktiškai patikrintus sprendimus, modulius ir modifikacijas.

Elektroninių parduotuvių priežiūra

Teikiame nuolatinės priežiūros paslaugas. Tai tas pats, kas turėti savo programuotoją. Reagavimas į problemą maksimaliai greitas. Visais klausimais komunikuojame telefonu, email ar kitomis priemonėmis. Klientas turintis nuolatinės priežiūros sutartį visada turi prioritetą.

Modulių kūrimas

Kuriame ir diegiame modulius OpenCart elektroninėms parduotuvėms. Tai gai būti bet koks modulis praplečiantis parduotuvės funkcionalumą pagal poreikį.

Sujungimas su apskaitos sistema

Galime sujungti parduotuvę su apskaitos sistema. Pvz., RIVILE. Sujungus galima automatiškai naujinti prekių kiekius, kainas ar kitą informaciją. Eksportuoti pardavimų informaciją, klientus į apskaitos sistemą.

Prekių importas iš XML

Vis dažniau gauname užklausų dėl automatinio prekių įkėlimo iš tiekėjo pateikto XML failo ar per specializuotą API. Prekių įkėlimui ir atnaujinimui yra sukuriamas modulis, kuris ir padaro visą darbą.

Parduotuvės atnaujinimas

Nuo populiariausios savo laiku OpenCart 1.5.6.4 versijos jau praėjo daug metų ir daugeliui parduotuvių ateina laikas atsinaujinti parduotuvės versiją. Mes galime padėti atsinaujinti OpenCart versiją iš bet kurios į naujusią, pradedant 1.5.6.4 versiją. Bazinis atnaujinimas apima naujos verisjos OpenCart diegima, minimalų konfigūravimą ir prekių, kategorijų, info puslapių, klientų bei užsakymų perkėlimą.

"Avarinių" problemų šalinimas

Netikėtai sugedo Jūsų parduotuvė. Galime padėti išspręsti problemą maksimaliai greitai. Skambinite tel.: +370 66 122333.